Tanulóink

Osztálynévsor

Görgeteg

1. osztály

Osztályfőnök: Bellovics Ágnes

  1. Kárpáti Ákos Zoltán
  2. Kis Ramón
  3. Nánási Ferenc
  4. Orsós Nikolett
  5. Péter Márió Junior
  6. Pfeifer Márk
  7. Pfeifer Roland
  8. Sólya Márk Kevin
  9. Szili Kitti

2. osztály

Osztályfőnök: Mátyás Lajosné

  1. Balogh Ramóna
  2. Harasztia Máté
  3. Kalányos Napsugár Virág
  4. Légrádi István
  5. Magyar Vanda
  6. Orsós Vanessza Valentina
  7. Orsós István
  8. Pfeifer Patrik Milán
  9. Pfeifer Sándor
  10. Pfeifer Szebasztián Tamás

3. osztály

Osztályfőnök: Cserenkó Cintia

  1. Basics Márk
  2. Farkas Ferenc Ármin
  3. Horváth Renátó Junior
  4. Kis Rajmund
  5. Kis Rómeó
  6. Nánási Virág
  7. Németh Zsófia
  8. Pfeifer Tibor
  9. Szabó Zsófi
  10. Vas Karolina

4. osztály

Osztályfőnök: Söllei Ildikó

  1. Basics Szimonetta Gabriella
  2. Elek Bálint
  3. Horváth Bianka
  4. Horváth Kornél János
  5. Karádi Sándor Milán
  6. Mátés Jázmin
  7. Mátés József
  8. Orsós Dávid
  9. Orsós Vanessza
  10. Pápai Jázmin Anita
  11. Pfeifer Éva Valéria

5. osztály

Osztályfőnök: Karafa Mónika

  1. Bertók Richárd Juliánusz
  2. Buzási Bence
  3. Gábor Benjamin Máté
  4. Horváth Melissza Magdolna
  5. Horváth Rikárdó
  6. Kalányos Roland
  7. Kovács Elemér
  8. Orsós Alexandra
  9. Orsós Erzsébet
  10. Orsós Henrietta Virág
  11. Orsós József Sándor
  12. Orsós Melissza
  13. Orsós Patrik László
  14. Orsós Péter Kornél
  15. Pfeifer Adrián
  16. Pfeifer György
  17. Völgyesi Evelin

6. osztály

Osztályfőnök: Timárné Harmati Magdolna

  1. Bakonyi Martin
  2. Bense Bálint
  3. Bogdán Csaba
  4. Horváth Krisztofer
  5. Kis Róbert
  6. Knippl Bettina
  7. Kovács László Balázs
  8. Kurucz Krisztián
  9. Orsós Kimberli Natália
  10. Péter Bíborka
  11. Somogyi Richárd

7. osztály

Osztályfőnök: Szakácsné Berendiás Tünde

  1. Bakonyi Attila Balázs
  2. Elek Maximilián József
  3. Fülöp Katalin Piroska
  4. Horváth István
  5. Ila Árpád Adolf
  6. Nánási Barbara
  7. Orsós Eliza
  8. Papp Bence Bendegúz
  9. Pfeifer Dzsenifer Alexandra
  10. Stróbel Anna Sára

8. osztály

Osztályfőnök: Putics Endre

  1. Bense József
  2. Kati Ramóna
  3. Kórik Dorina Lea
  4. Mátés Dzsenifer
  5. Németh Renáta
  6. Orsós Aranka Dzsenifer
  7. Orsós Bianka
  8. Pfeifer Emilián
  9. Puha Milán
  10. Törzsök Lóránt

Rinyaszentkirály

1-3. osztály

Osztályfőnök: Romsics Gábor Lászlóné

  1. Balázs Olivér János
  2. Bocskor Attila
  3. Lepsényi Csenge
  4. Madár Gergő
  5. Orsós Zsombor László
  6. Orsós Edina
  7. Orsós Karolina Beáta
  8. Orsós Laura Eszter
  9. Orsós Leticia Leila
  10. Orsós Valentina
  11. Orsós Vanessza
  12. Szabó Botond